Почався другий твіттер-шторм на підтримку Євромайдану

— 30 січня 2014, 17:09

Цього разу доступ до сайту http://digitalmaidan.com/ неможливий для деяких користувачів в Україні.

Але активісти радять не здаватись, а скопіювати вручну твіти з заготовленими твітами українською мовою, російською та англійською.

Twitter storm – це коли люди у певний час бомбардують Twitter з однаковим hashtag (хештегом) ‪#‎euromaidan‬ ‪#‎Ukraine‬ ‪#‎digitalmaidan‬

Суть акції зводить до того, аби вивести ситуацію в Україні на світовий рівень і стимулювати обговорення проблеми.

"CNN говорить про Justin Bieber. Багато людей на Twitter не розуміють, що відбувається в Україні. Зазвичай смішний Stephen Colbert навіть зробив фрагмент про Україну і неодноразово заявив, що він поняття не має, за що вони борються. Пропоную повідомити світ про цю кризу за допомогою Twitter storm (штурму Твіттер)", пояснюють активісти.

"Засоби масової інформації та знаменитості вважають Twitter показником настроїв людей. Об'єднавшись разом у Twitter storm за допомогою наших повідомлень, ми можемо підвищити обізнаність користувачів Twitter про тяжке становище протестувальників і про те, що поставлено на карту", - йдеться в аргументації акції.

"Якщо ми одночасно розмістимо ті ж самі 80 повідомлень з тим же hashtag у різних ЗМІ та на сторінках знаменитостей, ми можемо донести нашу думку", - пояснюють організатори акції.

Реклама:

Головне сьогодні