До Праги прибули на лікування 27 важко поранених українців

5
28 лютого 2014

Як наголосив координатор акції Рене Кочі з чеської громадської організації "Людина у скруті", наймолодшому з них 17 років, йому загрожує ампутація кінцівки.

Зокрема, "мова про вогнепальне поранення ноги і важке запалення, яке загрожує ампутацією, і перевезення хлопця до Праги дає йому надію, що ногу врятують", сказав Рене Кочі, якого цитує Радіо Свобода
 
Чеські засоби інформації повідомляють, що у виборі пацієнтів для лікування в Чехії чехи з організації "Людина у скруті" дуже активно співпрацювали з українськими лікарями, цьому також допомагали соціальні мережі.
 
Загалом у чеському списку важко поранених українців є понад 70 осіб. Як сказав Рене Кочі, в разі, якщо уряд Чехії ухвалить відповідне рішення, спеціальні рейси доставлять до Праги на лікування дальших поранених.
 
Тим часом чеський медичний пункт, розташований неподалік Михайлівського собору в Києві, продовжує працювати. Чеські лікарі вже надали допомогу понад 50 пораненим. Більшість із них – люди з опіками, контузіями, легшими пораненнями.
 
Чеські лікарі мають намір продовжувати свою роботу в Києві ще впродовж щонайменше тижня.