Київський дизайнер створила сервіс патріотичних аватарок. Фото

264
26 березня 2014

Механізм роботи Еduni.com.ua простий: створити патріотичний аватар, зберегти на комп'ютері, завантажити його до соціальної мережі та поділитися з друзями.

 

Обраному героєві можна намалювати окуляри або вуса та вдягнути його у вишиванку чи тєльняшку.

 

Крім того, за бажанням можна змінити тло "ави" на будь-який прапор, навіть російський та причепити значок.

 

Сервіс створила київський дизайнер Анна Костенко.

За її словами, ідея з'явилася зовсім нещодавно, коли вона побачила, як багато людей в соцмережах хочуть підтримати Україну і тому ставлять різні тематичні аватарки. У результаті навіть стало важко зрозуміти, де хто.

"Дуже багато людей поза межами України хочуть показати підтримку, але навіть не знають як. Протягом безсонного тижня я розробила дизайн. Найбільше часу пішло на малювання різних деталей: окулярів, вусиків, футболкок та іншого", - розповіла розробниця "Українській правді. Життя".

Вона також каже, що для закордонних друзів з'явилася ідея прапорів інших країн, але з обов'зковим сердечком - нашого прапора.

"Допомогла підтримка мого чоловіка, який також допоміг з технічною реалізацією проекта. А вже після запуску сайту, прийшло багато побажань - то шоломи, то каски, то намиста. Вечорами домальовую усі побажання. Дуже тішуся, коли знаходжу у людей такі аватарки, тоді є наснага працювати й далі над проектом і розвивати його", - поділилася вона.

Українська правда. Життя