Українці більше бояться невиплат зарплат, ніж неспокою на вулицях – опитування

— 8 квітня 2014, 17:43

Про це свідчать дані компанії TNS в Україні, яка з власної ініціативи провела відповідне опитування.

В березні близько 12% респондентів висловили бажання протягом найближчого року поїхати шукати тимчасові заробітки закордоном.

Серед того, чого найбільше не вистачає: можливість повноцінно проводити відпустку, можливість відпрацьовувати, підходяща робота, юридична допомога в захисті своїх прав та інтересів.

26% визнали що іноді давали хабарі протягом року, 6% зазначили, що робили це часто.

17% відповіли, що стали жертвами пограбувань або фізичного насильства протягом останніх трьох років.

Найбільше українці бояться невиплати зарплат і пенсій (60%), нападу зовнішнього ворога на Україну (59%), безробіття (54%), розпаду України як держави (53%), росту цін (53%), політичної нестабільності всередині держави (52%), неспокою на вулицях міст (50%)При цьому 65% опитаних визнали що вони гордяться тим, що вони громадяни України.

За останні два місяці змінилася поведінка 53% покупців. З них 72% стали менше купувати товари щоденного вжитку, 69% відмовилися від покупки вартісних, дорогих товарів.

Дослідження було проведено серед користувачів Інтернету, в березні 2014 року. Вибірка репрезентативна по регіонах і стате-віковій структурі для міст 50 тис.+ . Вибіркова сукупність – 1021 респондент. Дослідження проводилося в Інтернеті серед користувачів 18-55 років.

Надалі компанія проводитиме подібне дослідження регулярно, кожного тижня.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні