Українець став переможцем у найпопулярнішій онлайн-грі світу

97
1 травня 2014

32-річний киянин розповів Platfor.ma про те, як з інвест-менеджера перетворився на темного жерця Хіруко, а також як переривав гру заради походів на Майдан.

Компанія Blizzard запустила багатокористувальницьку рольову гру World Of Warcraft в 2004 -му році. З того часу вона завоювала всесвітню популярність - за даними компанії, на початок 2014 -го року число гравців складає 100 млн чоловік. Кожен з них, керуючи ігровим персонажем, бродить по фентезійному світі, бореться з монстрами і іншими гравцями, здобуває собі екіпіровку і зброю, а також виконує особливі завдання.

Краще за всіх за всю історію гри з усіма цими справами впорався житель України. Кілька днів тому 32 -річний киянин домігся рекордного 90 -го рівня і 2057 ігрових досягнень. Все це забрало в нього більше 17 тис. годин.

Реклама:

За підрахунками самого гравця, за весь цей час він убив більше 1,4 млн гравців, при цьому сам помирав 42685 разів. Зате тепер Хіруко може похвалитися подібними артефактами: Чорний кіражский резонуючий кристал, великий посох Варта, благословенний клинок Шукача Вітру та іншими корисними речами.

"Я смертельно втомився , але щасливий", - прокоментував він своє досягнення .

Тепер сторінка рекордсмена в Facebook рясніє привітаннями людей з усього світу. Platfor.ma розшукала Хіруко і розпитала його про те, яке це - бути кращим зі ста мільйонів. 

Пряма мова:

"У World Of Warcraft я почав грати в березні 2005 року на сервері Stormreaver. Так вийшло, що  дізнався про гру через професійну діяльність - працював молодшим інвест-менеджером в європейській компанії. Ми вивчали різні технологічні компанії з біржі NASDAQ, і серед них була компанія Blizzard, яка випустила Starcraft, Diablo і Warcraft.

Спочатку грав небагато, оскільки не вистачало часу. Всерйоз заглибився в гру тільки після виходу доповнення The Burning Crusade. Тоді якраз всі мої інвестиції з лишком окупилися, і я отримав великі преміальні. Після цього почав грати дуже багато, причому, різними персонажами, але в основному темним жерцем по імені Хіруко, з яким у підсумку і став найсильнішим.

Реклама:

І заробляти почав в Світ Warcraft. Коли ти в чомусь добре розбираєшся, то на цьому завжди можна заробити. Я допомагаю іншим гравцям, а вони дякують мені справжніми грошима (допомога в грі за реальні гроші - досить серйозний бізнес, окремі артефакти або допомога в квестах може коштує кілька сотень євро -. Platfor.ma). На квартиру, їжу та оплату абонемента гри вистачає.

Стати першим гравцем, який досяг 90 -го рівня, виявилося непросто. Найскладніше було випередити китайців. Повірив у те, що все скінчилося, лише коли виконав останнє досягнення і перевірив через спеціальний сервіс WoWProgress, що я дійсно перший. Я продовжу грати в World Of Warcraft після виходу нового грудневого доповнення. Очікується, що воно буде одним з найвдаліших.
 
Звісно, я був в курсі того, що відбувалося в Україні останні місяці. Люди, які грають в онлайн -ігри, проводять багато часу в інтернеті. Відповідно, дивитися московський зомбоящик часу немає. Інформацію беруть з тої ж мережі. Розмови на тему конфлікту України і Росії в грі, звичайно, теж ведуться, але ніякої особливої ​​агресії немає.

Не скажу, що я штурмував будівлі під час майдану, але був на мітингах 1-го грудня і після другого силового розгону, коли людей відсунули від Європейської площі. Гра грою, а позиція повинна бути одна - об'єднатися. Якби я не об'єднувався з друзями по гільдії, то не добився б своїх досягнень. Так само і у нас в Україні. Якби люди не об'єдналися, то всы б по одному просто чахли".

"Українська правда. Життя"Реклама: