Google Glass надійшли у вільний продаж

8
15 травня 2014

Однак неясно, як довго триватиме ця акція, тому що невідомо, скільки пар окулярів встигла випустити Google, повідомляє Інтерфакс із посиланням на The Wall Street Journal. Компанія вже проводила закрите бета-тестування окулярів, а в квітні влаштувала одноденний продаж, що проходив у Понте-Ведра-Біч (Флоріда) турнірі з гольфу.

Поки Google-окуляри не можна назвати готовим продуктом, бета тестерам пропонується рання версія під назвою "Explorers". Google повідомила, що продовжує роботу як над апаратною частиною, так і над програмним забезпеченням.

WSJ не виключає, що з часом Google домовиться з виробниками модних окулярів, включаючи Oakley і Ray-Ban, і Google Glass буде доступним в більш витончених оправах.

Реклама:

Раніше Google уклала угоду з компанією VSP Global, яка спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для людей з порушенням зору, завдяки чому VSP зможе пропонувати Google Glass разом з діоптричними лінзами і безкоштовними оправами для них.

Google Glass - електронні окуляри, що дозволяють користувачеві отримувати на спеціальний дисплей інформацію про об'єкти, з якими він візуально контактує. У пристрої використовується прозорий дисплей, який кріпиться на голові і знаходиться трохи вище правого ока, а також камера, здатна записувати відео високої якості.

Зрештою Google хоче об'єднати в Google Glass три функції: доповнену реальність, мобільний зв'язок плюс інтернет і відеощоденник.Реклама: