До Дня захисту дітей канікули за кордоном коштуватимуть дешевше ℗

— 2 червня 2014, 10:00

На честь Дня захисту дітей міжнародна освітня агенція DEC education пропонує скористатися спеціальною пропозицією і заощадити 1100 грн. на послугах з організації мовних програм за кордоном. Акційна ціна діятиме протягом першого тижня літа, з 2 по 6 червня 2014 року, за умови підписання договору про надання агентських послуг.

Фахівці компанії допоможуть підібрати розумний, цікавий і корисний відпочинок на літо згідно з потребами та можливостями клієнтів. Діти зможуть удосконалити свої мовні знання у престижному навчальному центрі, познайомляться з однолітками з інших країн, відвідають екскурсії і займатимуться улюбленим хобі. Агенція може запропонувати понад сто варіантів мовних канікул у приватних школах, таборах чи на базі університетів Великобританії, Ірландії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Кіпру, Мальти, США, Канади та інших країн.

Агенція DEC education була заснована в 1999 році в Кишиневі, а відділення в Києві відкрила в 2003 році. Нині компанія є найбільшою на ринку консультаційних послуг у сфері закордонної освіти та офіційно представляє в Україні понад 820 зарубіжних навчальних закладів. У минулому році агенція допомогла вирушити на мовні програми до Європи та Північної Америки понад 1500 клієнтів.

Отримати детальну консультацію та скористатися перевагами акції до Дня захисту дітей можна за телефоном у Києві (044) 390-76-24 або на сайті www.dec-edu.com.

Реклама:

Головне сьогодні