Супермаркети Львова розпочали маркування російських товарів. Відео

13
24 липня 2014

За словами керівника одного із супермаркетів, якого цитує Zaxid.net, економічно фірмі це не завдало великих затрат, тому що таке маркування було виготовлене власними силами і до послуг друкарень ми не зверталися.

"Ми стараємося задовольнити всі потреби покупців, а їм вже самим обирати, чи будуть вони купувати товари російського виробництва", - розповідає Галина Балич.

В іншому супермаркеті розповіли, що не чекали ухвали, аби почати маркувати російські товари. Щоправда, спершу просто вказували країну-виробника. Зараз же з'явилися ще й російські прапорці. У супермаркеті зауважили, що були готові до того, що впаде попит на цю продукцію, тому й почали менше її закуповувати. Водночас економічного збитку після маркування, переконують, не зазнали.

Найближчим часом позначити російський продукт повинні усі крамниці: і великі, і маленькі. За словами директора міського департаменту економічної політики Ірини Кулинич, такі дії принесуть подвійну вигоду: покупець зможе вибрати на свій смак товар, а по-друге, більший попит буде на українську продукцію.

Нагадаємо, у Львові набула чинності ухвала Львівської міськради про маркування товарів російського виробництва, яка зобов’язує підприємців ознакувати продукцію, виготовлену в Російській Федерації.

Головне на сайті