10 фактів про новий iPhone 6

— 10 вересня 2014, 11:17

У продаж iPhone 6 надійде 19-го вересня, замовлення на нього почнуть приймати з 12-го. Поки ж видання Time вирішило розповісти про гаджет найцікавіше.

Представлено дві моделі: iPhone 6 та iPhone 6 Plus. iPhone 6 має діагональ у 4,7 дюйма і товщину в 6,9 міліметра. В iPhone 6 Plus діагональ 5,5 дюймів, а товщина – 7,1 міліметра. iPhone 6 має вдосталь пікселів, щоби перевершити 720p HD, а iPhone 6 Plus має повноцінний дисплей 1080p HD – кращий за деякі ігрові консолі наступного покоління.

Мобільна система платежів Apple Pay на новому iPhone претендує на те, щоби стати заміною гаманцю.

iPhone 6 оснащений Apple Pay та антеною Near Field Communication (NFC), що дозволяє здійснювати платіж, наблизивши телефон до сенсора. Кредитні картки Visa, Mastercard та American Express можна прив'язати до Passbook телефону.

Що ж до безпеки, то вся інформація щодо картки зашифрована, і кожна транзакція має одноразовий номер. У разі втрати телефону платежі з нього можна скасувати. Apple підкреслює, що ані дистриб'ютор, ані Apple жодним чином не отримуватимуть інформації щодо покупок, за які було заплачено за допомогою iPhone.

На території Сполучених Штатів Apple Pay запрацює 24-го жовтня.

Камери в iPhone 6 досконаліші, ніж у всіх його попередників – 8-мегапіксельна iSight із розміром пікселя в1.5µ та діафрагма ƒ/2.2.

Сенсор Focus Pixels дозволяє камерам швидше і ліпше фокусуватися, отже, і знімати якісніше відео. iPhone 6 здатен робити до 10 фото на секунду.

Батарейка iPhone 6 приблизно така сама, як і в iPhone 5. А ось у iPhone 6 Plus вона стійкіша, ніж у всіх попередніх iPhone. Батареї вистачить на 80 годин аудіо та 24 години розмов у 3G та 16 днів у режимі очікування.

iPhone 6 оснащений датчиком атмосферного тиску, тож помічатиме підйом, наприклад, під час бігу в гору. Дані щодо фізичної активності зберігатимуться та аналізуватимуться у вбудованому додатку Health app.

iPhone 6 значно швидший. Швидкість його Wi-Fi утричі більша, ніж у iPhone 5s. Швидкість LTE теж вища.

iPhone 6 має покращений ландшафтний режим. Він буде сумісний із Поштою, Погодою та Основним екраном. Клавіатура дещо змінена, щоби набирати текст було простіше. Обабіч традиційної клавіатури додалися ще кілька символів, щоби користувачу не доводилося натискати зайвих кнопок.

Із iPhone 6 зручно вправлятися однією рукою. Подвійне натискання Home змушує екран "з'їхати" нижче, щоби людині з коротшими пальцями та меншою рукою все одно було зручно дістатися до верхніх кнопок та елементів інтерфейсу.

Ціна на iPhone 6 and iPhone 6 Plus у США починається з 199 доларів за 16ГБ-версію та та 399 доларів за 128ГБ-версію (за умови 2-річного контракту). Обидві моделі представлені в золотому, срібному та "космічно-сірому" кольорах.

Із 19-го вересня iPhone 6 and iPhone 6 Plus можна буде купити в США, Канаді, Великобританії, Франції, Німеччині, Австралії, Гонконгу, Сингапурі та Японії. Попередні замовлення прийматимуться з 12-го вересня. Ті, кому несила чекати, із 17-го вересня можуть безкоштовно скачати iOS 8 – операційну систему iPhone 6.

Реклама:

Головне сьогодні