Запрошуючи на побачення, треба питати про страшне кіно – поради експертів сайту знайомств

130
29 вересня 2014

Кілька секретів розкрили експерти сайту знайомств OkCupid, пише The Guardian.

До 30 років жінки надають перевагу чоловікам, котрі трохи за них старші. Після ж 30 їх починають вабити чоловіки трішки молодші. Це – не результати якогось опитування, а статистичні дані з сайту знайомств. Якщо в 25 років більшість самотніх дівчат шукають в Інтернеті 26-річних парубків, то 50-річні пані не проти познайомитися з 46-річними холостяками.

Що ж до чоловіків, то і в 20, і в 30, і в 50 років більшість упевнена – найкращий вік жінки – це 20 із невеличким хвостиком.

Експерти сайту відібрали слова, котрі найчастіше зустрічаються у профайлах користувачів. Виявилося, що, розповідаючи про себе, і чоловіки, і жінки найчастіше говорять "у мене блакитні очі". Також людям до вподоби описувати своє волосся.

Цікаво, що словом, котре найчастіше зустрічається в профайлах темношкірих користувачів-чоловіків, є слово "дреди". Азіати полюбляють описувати себе як "високий, як на азіата".

До слова, найбільше повідомлень на сайті знайомств одержують люди з гарною зовнішністю. Це не дивно. Але, виявляється, те саме відбувається й на сайтах із пошуку роботи, але стосується лише жінок. Чим красивіша жінка, тим більше в неї співбесід, повідомляє сайт on ShiftGig.  

Як радять експерти, перш ніж запросити симпатичну людину на перше побачення, варто запитати, чи подобаються йому чи їй "жахастики". Виявляється у ставленні до страшного кіно співпадають три чверті від усіх пар, що утворилися завдяки сайту знайомств. Або обом подобаються такі фільми, абo ні.