У кримських садках піднімають плату за харчування та кажуть, що діти голодують

— 31 жовтня 2014, 09:23

У дитсадках Сімферополя напередодні з'явилися оголошення, що попереджають батьків про те, що новий рівень плати за харчування встановлено на підставі рішення сесії Сімферопольської міськради від 30 жовтня 2014 року.

Крім того, на словах завідувачі попереджають, що з 1 січня плату за харчування в сумі 132 рубля на день батькам доведеться вносити самостійно, адже, нібито, російське законодавство не передбачає дотування цих витрат, пише рупор кримської "влади" "Кримінформ", який цитує Крим.Реалії.

При цьому, як розповіли батьки, вже два тижні з раціону дітей у дитсадках виключені цукор і яйця - продукти не закуповуються, і на них припадає збирати гроші не тільки самим батькам, а й вихователям.

Зазначимо, що 30 жовтня Сімферопольська міськрада не проводила засідання сесії - розгляд цього питання, імовірно, пройде на засіданні сьогодні.

15 жовтня "уповноважений з прав людини" Криму Людмила Лубіна за підсумками перевірки дошкільних установ Сімферополя заявила про те, що склалася катастрофічна ситуація з харчуванням - діти недоїдають.

ВІДЕО ДНЯ

"У нас діти в садочках голодують. Ми калічимо в садку дітей. Якщо ми тут, високі чиновники, будемо довго вирішувати, якого постачальника замінити і що робити, у нас до кінця року діти отримуватимуть таке ж харчування, тому треба швидко вирішувати ці питання", - сказала Лубіна.

Позицію уповноваженого з прав людини підтримують і в Державній раді Криму, і в сімферопольській міській адміністрації. "Визначати зараз, хто винен не варто. Проблему треба вирішувати", - зазначив "в.о. голови адміністрації" Сімферополя Геннадій Бахарєв.

Реклама:

Головне сьогодні