Як українці користуються інтернетом: дослідження

— 11 листопада 2014, 16:44

Такими є дані дослідження, опублікованого Google, що посилається на TNS Infratest.

Активність

Так, у порівнянні із 2013-им роком (0,7 пристрою на особу), все більше українців проводять час он-лайн. Що ж стосується використання девайсів, то найбільше, для виходу в інтернет українці використовують комп'ютери (52%), потім смартфони (24%) та планшети (7%).

В ході дослідження такрж з'ясувалося, що більшість українських користувачів інтернет, виходять до мережі кожного дня. Це справедливо для всіх вікових категорій.

Користувачі ж смартфонів, користуються інтернетом менше, навідміну від таких функцій як: будильник, годинник, музика чи фотокамера.

ВІДЕО ДНЯ

Смарт шоппер

Найчастіше респонденти купують онлайн: авіаквитки (68%), бронюють готелі (52%), купують побутову техніку (49%), телевізори (44%), одяг (42%), квитки в кіно (23%), страховку (10%) та бакалійні товари (6%).

Дослідження також продемонструвало, що 45% користувачів використовували інтернет, перед тим як зробити покупку та здійснити остаточний вибір.

Відео

Більшість українських респондентів (46%) преглядають відео онлайн для того, аби дізнатися щось нове. Ще 36% шукають в онлайн контенті натхнення, 32% переглядають новини, 33% розслабляються, а 16% розглядають той чи інший продукт.

46% українців полюбляють переглядати відео із кимось, найчастіше зі своїм партнером. 15% - із родиною, 9% з друзями та 5% з колегами.

Реклама:

Головне сьогодні