Активістці з Лісового масиву спалили машину

31
24 січня 2015

Про це "Українській правді. Життя" повідомила сама постраждала.

"Я довгий час борюся за зміну керівництва ОСББ, які керують нашим будинком незаконно, проводять махінації з грошима, не надають нам відповідних послуг. Влітку я отримувала погрози. Навіть через сусідів передавали "Перекажіть Валерії, що ходити з дитиною по вулиці не зовсім безпечно". А от сьогодні вночі, за кілька днів до суду я отримала такий подарунок – моє авто спалили", - розповіла активістка.

Вона додала, що її сусідка бачила, як невідомий чоловік у кепці і капюшоні кинув під ліве крило машини пляшку з запалювальною сумішшю.

"Ми відразу викликали правоохоронців і пожежників. Тут на місці працювали міліція, мнсники, слідчі. Усі в один голос сказали, що це підпал", - розповіла Перцухова.

 

За словами жінки, вона разом з десятком інших мешканців будинку упродовж більш ніж 3 років намагається змінити керівництво ОСББ "Лісова пісня".

"Обманним шляхом і фальсифікаціями загальних зборів у 2011 році група шахраїв захопила статутні документи об’єднання. У слідчому відділі Деснянського райуправління міліції порушено відповідну кримінальну справу. На даний момент досудове слідство триває. Фігуранти справи ОСББ "Лісова пісня" підозрюються у рейдерських захопленнях по всій Україні", - заявила Перцухова.

Вона розповіла, що їхній житловий комплекс був проблемним з самого початку.

"Спочатку у нас був балансоутримувач від забудовника, були високі тарифи, а послуги відповідні не надавалися. Ми тоді тільки заселились, ніхто нікого не знав. Прийшов сусід з 15-го поверху, сказав, що нам треба ОСББ, свої юристи, щоб самі все вирішували і поступово приводили до ладу наш будинок. От він привів нам таке керівництво. І він сам тепер входить у правління", - розповіла Перцухова.

 

Коли люди не отримували відповідних послуг і не мали змоги заключити відповідні договори, вони вирішили змінити ситуацію.

"Ми запросили калькуляцію тарифу і звіти по витратах і виконаній роботі. Нам цього нічого не надали. Навіть, коли приходило КРУ, вони не надали документи, закрили двері і сказали, що не працюють. Ми зараз звернулись до КРУ, щоб вони вже зробили слідчу виїмку документів", - розповіла активістка.

Мешканці підозрюють, що керівництво ОСББ краде кошти, "бо ніколи ні звітів, ні розрахунків людям ніхто не надавав", тому частина людей перестали платити за послуги з утримання будинку.

"Я знаю, що маю борг, я його не заперечую, знаю, що повинна сплатити, але я хочу знати, за що маю платити. У нас навіть договори досі не заключені. Калькуляції тарифу немає. Ми хотіли провести загальні збори, але керівники ОСББ просто втікають, або приводять "масовку", яка не дає провести збори", - сказала Перцухова.

Вона додала, що люди подали до суду на керівництво ОСББ. Суд мав бути 27 січня.