"The Bobs" оголосив фіналістів

8
10 квітня 2015

Від України до фіналу потрапила низка відомих проектів та особистостей, йдеться у повідомленні організаторів.

У номінації "Найкраща соціальна ініціатива в мережі" до фіналу потрапив "Реанімаційний пакет реформ" - громадська ініціатива для пришвидшення реформування України, навколо якої об’єдналися понад 300 експертів, активістів, журналістів, науковців, правозахисників із 50-ти українських аналітичних центрів та громадських організацій.

Видання про інтернет-бізнес та маркетинг у соціальних медіа Watcher.com.ua змагатиметься в номінації "Приватність і безпека".

Політично-сатирична телепередача "Утеодин" з Майклом Щуром обрана до фіналу в номінації "Мистецтво та медіа".

Ці проекти змагатимуться з іншими ініціативами-фіналістами з 14 країн світу. Переможців обере міжнародне журі, яке збереться на початку травня в Берліні. Україну в журі представляє директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк.

У спеціальній номінації "Вибір користувачів - найкраща сторінка українською" до фіналу ввійшли ініціатива Донбас SOS, Віталій Портников, Центр протидії корупції, Реанімаційний пакет реформ та Психологічна кризова служба.

Переможця в цій номінації обирають виключно інтернет-користувачі шляхом відкритого голосування на сайті конкурсу.

Голосування триває до 3 травня. У ньому можуть узяти участь усі бажаючі.

Імена та назви всіх переможців #thebobs15 будуть оприлюднені 3 травня. Лауреатів трьох міжнародних номінацій запросять на церемонію нагородження, яка відбудеться 23 червня під час Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні.

Для участі в "The Bobs" приймаються проекти, написані однією з 14 мов конкурсу: українською, англійською, арабською, бенгальською, гінді, індонезійською, іспанською, китайською, німецькою, перською, португальською, російською, турецькою або французькою. Номінувати можна інтернет-сторінки різних форматів - блоги, мікроблоги, Facebook-сторінки, веб-сайти, YouTube-канали, подкасти та інше.

"Українська правда. Життя"