Українці отримали італійську премію за благодійні концерти

9
20 квітня 2015

На церемонії у Неаполі почесну премію вручили місцевій асоціації українців з міста Авелліно "Ucraini Irpini" за організацію благочинних концертів для допомоги дітям та потерпілим внаслідок конфлікту на Донбасі, повідомляє Радіо Свобода

Виступи відбудуться в травні у Неаполі, Римі та Мілані за участю заслуженого артиста України Тараса Курчика, він є ініціатором благодійного туру. Акцію підтримують також організація "Міст", ЮНІСЕФ регіону Кампанія, посольства України в Італії та при Святому престолі.

За традицією премії, щороку на церемонію вручення нагород запрошують країну-гостя, щоб привернути до неї увагу з боку італійських ЗМІ. Цього року таким почесним гостем була Україна.

 

"Для нас це стала важлива нагода підтримати Україну і представити публіці проблематику цієї країни. Йдеться насамперед про загиблих і потерпілих дітей під час війни на сході України", − зазначила президент премії "Альбатрос" Лючія де Крістофоро.

За її словами, почесна нагорода не передбачає фінансової підтримки. "Визнаючи важливість подібних культурних проектів, ми надаємо лише медійну підтримку", − додала Лючія де Крістофоро.

Міжнародна премія "Альбатрос" діє в Італії від 2003 року. Її вручають за визначні заслуги у галузі літератури, музики, кіно, театру й журналістики. Щороку серед лауреатів премії є відомі італійські митці.