КНУ Шевченка, Могилянка та Католицький університет безкоштовно розмістять свої курси он-лайн

45
21 квітня 2015

Про це Дзеркалу Тижня повідомив керівник проекту Іван Примаченко.

Так, з вівторка, 21 квітня, на сайті prometheus.org.ua відкрита реєстрація на безкоштовні масові онлайн-курси. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, - комп'ютер і доступ до інтернету.

Кожен курс проекту складається з відеолекцій викладачів, а також інтерактивних завдань, які дозволять закріпити отримані знання. На додаток створений онлайн-форум, на якому студенти зможуть задати питання викладачеві і спілкуватися один з одним.

У разі успішного завершення курсів, кожна людина отримає електронний сертифікат університету, курс якого він пройшов. Сертифікат підтверджує отримані знання. Серед доступних з сьогоднішнього дня курсів наступні: - "Проблемні питання європейської історії" викладача Українського католицького університету Ярослава Грицака, - "Інтернет-медіа" викладача КНУ ім.Т.Шевченка Артема Захарченка, - "Інформаційні війни" викладача КНУ ім.Т.Шевченка Миколи Ожевана, - "Економіка для всіх" викладача НаУКМА академії Олексія Геращенко, - "Основи тестування програмного забезпечення" викладачів Львівської IT школи Георгія Гулев і Дениса Сорохана.

"Вперше в історії української освіти провідні навчальні заклади об'єднали зусилля для того, щоб зробити найкращу освіту доступним кожному" - зазначає Примаченко.

Уже в найближчому майбутньому заплановано старт інших безкоштовних масових онлайн-курсів від провідних вузів України.

Громадський некомерційний проект "Prometheus" надає вільний і абсолютно безкоштовний доступ до кращих навчальних курсів університетського рівня всім бажаючим незалежно від місця проживання, віку чи майнового стану.

За 6 місяців з моменту старту проекту на сайті зареєструвалося більше 70 тис. користувачів. На даний момент для навчання доступно 12 курсів і відкрита реєстрація ще на 8.