Український "Elle" вийшов з "колорадською" обкладинкою. Фото

10
22 квітня 2015

Все почалося з того, що на вулицях Києва розставили рекламні сітілайти із зображенням обкладинки.

Одним із перших обурився колишній депутат і радник міністра інформполітики Олександр Бригинець у своєму Facebook

Ось як гроші Путіна трансформують свідомість світу... Вони, путінці, лізуть як таргани у всі щілини... Часопис зробив с...

Posted by Олександр Бригинець on 20 Апрель 2015 г.

Коментатори не примусили на себе чекати. Дехто припустив, що це всього лише збіг без політичного підтексту, адже з такою самою обкладинкою вийшов і британський "Elle".

 Першим таку обкладинку зробив британський "Elle" у квітні

Однак інші одразу ж згадали про російський варіант глянцю, обкладинка якого виявилася іншою.

 Російський "Elle" вийшов з іншою обкладинкою

Також під сумніви поставили наміри редакції "Elle Украина", адже редактори не могли не передбачити реакцію загалу на подібні кольори, враховуючи масштаби всезагального патріотизму на хвилі війни та Майдану.

ТаблоID зв’язався з редакцією "Elle Украина" та попросив прокоментувати ситуацію. 

"Героїнею травневої обкладинки нашого видання стала актриса Мішель Вільямс в сукні з весняно-літньої колекції французької марки "Louis Vuitton". Зйомка, зроблена зусиллями міжнародної команди "ELLE", була синдикована з британського видання. Аудиторія, яка активно коментує обкладинку в соцмережах, вбачає підтекст там, де його немає", - заявила редакція.

"Постійним читачам журналу "ELLE Україна" добре відома громадянська позиція редакції. Наші проекти "ELLE Loves Ukraine", вересневий і листопадовий номера 2014-го року, що зачіпають гострі соціальні теми, - найкраще тому підтвердження. Так само як і сам травневий номер, героями якого стали волонтери, що займаються проблемами переселенців", - резюмували редактори українського "Elle".

Обкладинки "Elleuk.com", "Elle.ua", "Elle.ru" та "Elle.nl"

Головне на сайті