На ВДНГ пройде фестиваль "Офісних зомбі"

— 22 червня 2015, 12:08

Про це повідомляють організатори у facebook.

"Багато років ми жили тихим і спокійним життям офісних зомбі. Але нас потривожили! За останній час багато з нас позбулися зручного офісу з рівним гулом кондиціонера. А ті, хто ще дихає сірим ковроліном і може насолоджуватися обідом з 13 до 14, хвилюються, чи не з’явиться на фасаді їх офісу страшне слово "Оренда/продаж"", - відзначають організатори.

Гостям свята обіцяють нагадати, що таке вставати на роботу о 6:30, дертися кар’єрною драбиною, а також заспокоїти тих, хто втратив офіс, і підняти настрій тим, "хто тримається двома руками за свої степлери".

У програмі: шахта жахів, підземелля, водні бої, офісні олімпійські ігри, смішні фотозони, 3 музикальні сцени та інше.

ВІДЕО ДНЯ

Усі охочі зможуть взяти участь в офісному сумо і офісному керлінгу, у перегонах на офісних стільцях і візках, у чемпіонаті з кидання паперу у корзину тощо.

Хедлайнером корпоративу стане симфонічний оркестр Hardy Orchestra зі світовими хітами та оригінальним перфомансом.

27 червня – звучатиме rock’n’roll, а 28 – Romantic Collection.

Головна сцена: HARDY Orchestra, Stepan i Meduza, MAiAK, LAKEWAY, Electrolla, Indytronics, Карлики Брокколі, WashingTones.

Зелена сцена: Pushkin Klezmer Band, Mama Diaspora, ДримбаДаДзига, БАДЬЯН Сауна Систем, Dzierdzinsky Bit, Kolo Olo, Velvet Sun та інші.

Підземна сцена: Людська Подоба (live), Quarkmonk (live), Hateyouall \ Alexey Volsunov (live), Komitet \ George Babanski (live), Aircraft (live), Nerve Gangstas (live), Zemershead (live) та інші.

Вартість вхідного квитка для зомбі (людей з відповідним макіяжем) до 27 червня – 39 гривень на два дні, з 27 червня – 50 гривень на два дні.

Вартість входу для людей: 70 гривень на два дні, дітям до 13 років – безкоштовно.

Початок о 10:00.

Українська правда. Київ

Реклама:

Головне сьогодні