Діти з Волині розмалювали патрони у національні кольори. Відео

6
24 червня 2015

Як повідомляє "Громадське. Волинь", їх привезли із зони АТО волонтери. Активісти громадського руху Мистецький форпост із міста Рожище вирішили перетворити їх на мирні сувеніри. Розмальовані гільзи подарують демобілізованим бійцям, а також продаватимуть їх на аукціонах зі збору коштів для військовослужбовців.

Засновник руху художник Віталій Шевченко каже, що сила мистецтва далеко не останню роль грає у наближенні перемоги. Це тому найближчим часом у Луцьку та Рожищі планують ставити рекорд з патріотичного боді-арту і розмальовувати іншу військову амуніцію.

Основною ідеєю громадського руху "Мистецький форпост" є об’єднання активної і талановитої молоді, літераторів, художників, музикантів та інших діячів мистецтва.

Основне завдання мистецтва полягає у забезпеченні якісної комунікації та взаємокоординації між різноманітними громадськими і державними структурами, а також окремими особами, у ході планування, організації та проведення різноманітних публічних мистецьких заходів патріотичної тематики.