Діти з Волині розмалювали патрони у національні кольори. Відео

— 24 червня 2015, 11:00

Як повідомляє "Громадське. Волинь", їх привезли із зони АТО волонтери. Активісти громадського руху Мистецький форпост із міста Рожище вирішили перетворити їх на мирні сувеніри. Розмальовані гільзи подарують демобілізованим бійцям, а також продаватимуть їх на аукціонах зі збору коштів для військовослужбовців.

Засновник руху художник Віталій Шевченко каже, що сила мистецтва далеко не останню роль грає у наближенні перемоги. Це тому найближчим часом у Луцьку та Рожищі планують ставити рекорд з патріотичного боді-арту і розмальовувати іншу військову амуніцію.

Основною ідеєю громадського руху "Мистецький форпост" є об’єднання активної і талановитої молоді, літераторів, художників, музикантів та інших діячів мистецтва.

Основне завдання мистецтва полягає у забезпеченні якісної комунікації та взаємокоординації між різноманітними громадськими і державними структурами, а також окремими особами, у ході планування, організації та проведення різноманітних публічних мистецьких заходів патріотичної тематики.

Реклама:

Головне сьогодні