Фото, яке змінює долю: хлопчик-безхатько, що робить уроки при світлі фаст-фуду, став зіркою інтернету та отримав допомогу. Фото

— 14 липня 2015, 17:27

Фото з'явилося у мережі ще наприкінці червня, але стало набувати популярності лише нещодавно. На фото - філіпінський хлопчик-безхатько, який просто неба робить уроки. Замість стола він має стілець, а замість настільної лампи - світло від ресторану фаст-фуда, що розміщений поруч, пише Buzzfeed.

Студентка написала, що її дуже надихнув цей хлопчик.

I got inspired by a kid ❤

Posted by Joyce Gilos Torrefranca on 23 Июнь 2015 г.

Пізніше, хлопчика ідентифікували. Ним виявився третьокласник Даніель Кербера. Його мама, Крістіна Еспіноза - вдова, яка працює у ресторані. Місцева радіостанція повідомила, що родина не має постійного місця проживання, бо їхній будинок згорів у результаті пожежі. І мама Даніеля старається з усієї сили, аби прогодувати себе та сина. Родина тимчасово мешкала у ресторані.

Заробіток жінки складає 80 філіппінських доларів (1,77 доларів США; 38 грн.)

Родину запросили до ефіру радіостанції, де Даніель розповів, що мріє стати поліцейським. Після виходу сюжету, місцевий політик та конгресмен виділив спеціальну стипендію для Даніеля, а його мама отримала грант для того, аби розпочати власний бізнес.

Даніель та його мама

Родина також отримала грошові пожертвування від небайдужих та продукти харчування від правоохоронних органів.

Реклама:

Головне сьогодні