У Києві хлопці-волонтери проводжатимуть дівчат додому

— 15 липня 2015, 15:21

У столиці з’явився новий волонтерський рух "Брат за Сестру", який безкоштовно допоможе самотнім дівчатам і жінкам безпечно дістатися домівки пізнього вечора.

Про це "Українській правді. Київ" розповіла організатор руху Олена Ющенко.

За її словами, ідея такого проекту виникла у неї у квітні, а вже в травні він запрацював – з’явився паблік у соцмережі і перші самотні дівчата, які потребували такої допомоги.

"Як дівчина, я знаю, як то страшно вертатися з роботи чи занять вночі, чекати транспорт на безлюдній зупинці. Я сама ходила на вечірні тренування, на танці. Я провеле опитування у соцмережі, наскільки буде актуальною така послуга. Результати показали, що вона може бути дуже корисною", - розповіла Ющенко.

Вона додала, що наразі у Києві є близько ста хлопців-волонтерів, проектом охоплено майже всю столицю, окрім Дніпровського і Подільського районів.

Хлопці уже з радістю і абсолютно безкоштовно допомагають самотнім панянкам безпечно вертатися з роботи чи вечірнього заняття додому.

"У хлопців взята вся інформація з паспорта, також у нас є їх фото. Вони знають – у випадку чого ця інформація потрапить до міліції. З кожним з них ми зустрілись і провели співбесіду", - розповіла Ющенко.

За її словами, станом на 14 липня послугами волонтерів скористалися уже 10 жінок, а 15 липня прийняли 11-те звернення.

"Наша мета – розширити рух на все місто. Хлопці, приєднуйтеся! Давайте зробимо столицю безпечнішою, а дівчат усміхненими", - закликала Ющенко.

Заявку на зустріч і проведення додому можна лишити у повідомленнях на сторінках проекту у facebook або Вконтакте, бажано за день до зустрічі.

У заявці потрібно вказати, ім’я і прізвище, дату зустрічі чи їх періодичність, час і місце зустрічі, маршрут, вулицю і дім, куди провести та мобільний телефон.

Українська правда. Київ

Реклама:

Головне сьогодні