Волонтери збирають пластикові кришечки на протези для бійців АТО. Відео

— 31 липня 2015, 13:08

Юлія Камінська та Олена Сідімянцева збирають звичайні пластмасові кришечки та складають у себе на балконі. Кажуть, коли вже не буде місця в квартирі, то будуть шукати гараж для складу. Коли назбирають більше тонни – здадуть на завод – переробник. За це отримають гроші, на які у Польщі закуплять протези для бійців.

"Ми знайшли, що благодійний фонд "ОВЕС", що у місті Києві, збирає кришечки для протезування бійців АТО. І ми вирішили до них приєднатися. Ми уклали з ними договір і тепер як їхні партнери збираємо кришечки", – розповідають волонтери.

Восени дівчата планують долучити до цієї справи дітей. З вересня ходитимуть в школи із лекціями про те, чому потрібно переробляти сміття.

"Також ми виступатимемо на "Бандерштаті" і розповідатимемо про нашу піврічну мандрівку Європою та Марокко. І головне, про що ми будемо розповідати на фестивалі – це ідеї, які ми привезли з-за кордону. Ми закликаємо збирати кришечки. Це не займає багато місця. І це мінімальний вклад, який може зробити кожен у добру справу", – додають дівчата.

Реклама:

Головне сьогодні