В столиці зібрали майже 200 тис. грн. за продаж картин, намальованих військовими

— 21 серпня 2015, 16:11

Половину цих грошей виручили із аукціону картин, який провели у столиці. Іншу половину зібрали волонтери, повідомляє 5 канал.

Щодо аукціону, усі картини створили самі військовослужбовці. 29 лотів, стартова ціна кожного 3 тис. грн., та купували їх щонайменше за 5 тис. Найдорожчу картину продали за 12,5 тис. грн.

Малювали вояки переважно природу - Карпати, польові квіти, захід сонця чи шлях додому. Жоден із бійців до того справи з пензлем не мав, вчилися малювати воїни у шпиталях, де лікувалися. Допомагали їм студенти із київських університетів мистецтва і дизайну. Окрім картин вояків, на благодійний аукціон виставили кілька творів матерів захисників України.

"У мене був післяопераційний період і думав тільки про сім'ю. Намалював, точніше намагався намалювати, сім'ю: доньку, дружину і себе на березі моря", - говорить заступник командира 101 бригади охорони Генерального штабу ЗСУ Олексій Донов.

"Ця картина називається "Надія". Тому що і на війні, і в житті останньою помирає надія. Ось там описана маленькими пташками – це ті хлопці, які полетіли від нас, але лишилися у наших душах", - зазначив військовослужбовець полку "Азов" Національної гвардії Георгій Саралідзе.

ВІДЕО ДНЯ

"Карпати, соняшники. Я хотів виразити свої почуття, любов до свого краю, до свого народу", - додав військовослужбовець ЗСУ Дмитро Винокуров.

Реклама:

Головне сьогодні