12-річна українка стала європейською переможницею Міжнародного конкурсу дитячого малюнку

— 4 вересня 2015, 16:55

Робота українки справила враження на журі своєю оригінальністю та ясністю інтерпретації теми стійкої енергетики.

Про це повідомляє сайт UNEP.

Євдокія, котра з 7 років навчається в художній школі, сказала, що на цей малюнок її надихнуло те, що відбувається нині в Україні.

"Люди в деяких районах мають труднощі з постачанням енергії, опалення та води. Мені дуже болить те, що люди в моїй країні стикаються з такими проблемами. І дуже погано, що люди мають страждати замість того, щоби використовувати природні ресурси в мирних цілях", - зазначила Богачова.

Зі слів дівчинки, вона багато читає на тему альтернативних джерел енергії, дивиться телепередачі.

ВІДЕО ДНЯ

"Щойно я почала малювати, я не могла зупинитися, бо хотіла виразити мої відчуття та думки через красу цих елементів. Я намагалася показати в своєму малюнку типи енергій, котрі можуть дати людству новий, чистий імпульс та дозволити тваринам жити в чистому довкіллі, щоби ми могли бачити їх не лише на картинках у книжках", - поділилася дівчинка.

"Малюнок-переможець не лише закликає до використання різних поновлюваних джерел енергії, він випромінює позитивну енергію, котра так потрібна для вирішення сучасних проблем довкілля та забезпечення екологічне майбутнє людей всього світу", - сказав директор європейського офісу UNEP Ян Дусік.

Євдокія Богачова одержить приз у розмірі 1000 доларів. Її малюнок боротиметься за перемогу на всесвітньому етапі конкурсу.

Конкурс UNEP проводиться з 1991-го року, в ньому приймають участь діти віком від 9 до 14. Мета конкурсу – поглянути на проблеми довкілля очима дітей та підвищити їхню обізнаність.

Реклама:

Головне сьогодні