Apple презентував нові iPhone6S та інші продукти. Відео

— 9 вересня 2015, 21:31

Iphone6S

Що стосується iPhone, у компанії розповіли про новий металевий сплав, з якого створено нове покоління смартфону, про спеціальне скло та технологію "мультітач" -3D touch. За допомогою 3D Touch можна робити Live Photo - анімовані фото або міні-відео зі звуком. Вони будуть підтримуватися Facebook.

"Він розпізнає не лише жести, а й їхню силу, що дозволяє створювати нові рухи. Він працює як на домашньому екрані та у додатках", - розповідають розробники про екран.

3D Touch дозволяє видавати фотографії, листи, повідомлення та інше поверх дисплею, з легким ефектом розмиття. Чутливі сенсори інтегровані безпосередньо в підсвітку дисплея, а ще у 6s є Taptic Engine.

Крім того, було продемонстровано простіший доступ до додатків. Нині достатньо натиснути на значок додатку та одразу ж можна перейти до бажаної функції.

У Apple також розповіли про процесор А9, що на 70% швидший ніж його попередник. Згадали і про Сірі, яка дозволить взаємодіяти з телефоном напряму.

Смартфон матиме сенсорний датчик другого покоління, що краще розпізнає дотик.

Нова камера iSight отримає роздільну здатність 12 мегапікселів. А ще вона майже не виступає з корпусу, має більш точний автофокус і поліпшену передачу кольору.

Крім того, було покращено фронтальну камеру FaceTime HD, яка отримає дозвіл в 5 мегапікселів. Екран отримав функцію Retina Flash. Тепер він може світитися в три рази сильніше звичайного і стати спалахом для фронтальної камери.

Продажі смартфону розпочнуться уже 25 вересня. Його фішки виглядають ось так:

Для дівчаток: з'явиться новий колір - Rose Gold.

Окрім смартфону було презентовано нову версію ТВ-приставки Apple TV, планшет iPad Pro для бізнес-користувачів і нові функції iOS 9, OS X El Capitan і голосового помічника Siri.

iPad Pro

Презентували також iPad Pro та аксесуари до нього - Pencil та клавіатуру. Його показали на прикладі моделі людської кінцівки.

Особливий інструмент - Pencil. З його допомогою можна створювати малюнки. Товщина та інші параметри змінюються в залежності від сили натиску.

У нового iPad Pro буде відразу чотири динаміки, а тривалість роботи батареї складе 10 годин. Товщина новинки 6,9 мм, вага - 0,7 кг.

I Watch

Ну і як же без фешн-аксесуарів? Шкіряний ремінець для "розумного" годинника буде створений разом із компанією Hermes.

iPad Pro в кольорах Space Gray, Gold і Silver можна буде придбати вже в листопаді. При цьому клавіатуру і Pencil необхідно буде докуповувати окремо за ціною 169 дооларів США і 99 відповідно.

Апгрейд Apple TV

Apple TV обслуговує більшість потреб користувача у медіа. Тепер вони зможуть дивитися телевізор із безліччю сервісів, включаючи Netflix або HBO, купувати на сайтах у набільших рітейлерів, забронювати тур та житло на Airbnb та звичайно пограти у відео ігри.

Нове Apple TV буде доступне в США в жовтні, а в 80 інших країнах до кінця року. Версія 32GB буде коштувати 149 доларів США, а модель 64GB буде 199 доларів США.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні