Дізнатися дату смерті: вчені створили спеціальний он-лайн калькулятор

— 10 вересня 2015, 13:34

Як повідомляє видання Techinsider, незважаючи на те, що не існує точного тесту, який повідомить скільки ви будете жити, вченим уже відомо безліч факторів, які найбільш важливі для здоров'я та життя.

"Ви не маєте робити генетичний тест, аби дізнатися що ви маєте робити, аби бути здоровим... з точки зору поведінки, ми вже знаємо, - пояснив Томас Перлз, лікуючий геріатр у Бостонському медичному центрі.

"Лише подивіться на те, що роблять адвентисти сьомого дня. Майте здорову вагу, не паліть, займайтеся щодня, медитуйте, займайтеся йогою та знайдіть інші шляхи долати стрес", - каже він та додає, що велике значення мають сильні соціальні зв'язки.

Перлз створив он-лайн інструмент, який враховує фактори, які навчилися обчислювати вчені. Цей існтрумент також бере до уваги медичну історію вашої родини, погані звички, робочий графік тощо.

Після того, як буде виявлено приблизну дату смерті, вам нададуть рекомендації щодо поведінкових звичок, які додадуть кілька років до вашого життя.

Всього тест налічує 40 питань, для якого знадобиться 10 хвилин. Будьте готові, що потрібно буде надати адресу електронної скриньки та пароль.

Вирахувати тривалість життя можна тут >>>

Як відомо, тривалість життя також збільшує і наявність друзів. Лікарі рекомендують активно "обростати" друзями, адже самотність не менш шкідлива, ніж зайва вага, пиятика та паління. Причому думати про це треба уже в 20 років.

Як виявили вчені, якщо в цьому віці людина не оточена купою приятелів, це може свідчити про те, що згодом вона може опинитися у зоні ризику та померти передчасно.

Реклама:

Головне сьогодні