9-11 жовтня у Києві пройде виставка "ОСВІТНІЙ WEEKEND. Елітні вузи світу"

— 28 вересня 2015, 09:00

9-11 жовтня в просторі DEC place (бул. Лесі Українки, 23) відбудеться єдина в Україні спеціалізована виставка з вищої освіти за кордоном "ОСВІТНІЙ WEEKEND. Елітні вузи світу", де будуть представлені університети та підготовчі центри Західної Європи, США та Канади.

Організатором заходу і офіційним представником усіх учасників є провідна українська освітня агенція DEC education.

Вхід на захід є безкоштовним, після реєстрації на сайті агенції DEC education.

Протягом трьох днів відвідувачі зможуть отримати компетентні і вичерпні консультації з питань, що їх найбільше цікавлять: про вибір університету, країни, умови вступу, навчання, проживання, кошти і видатки, стипендії, кар’єрні перспективи тощо.

В перший день заходу – 9 жовтня - проходитимуть тематичні семінари і презентації на актуальні для школярів, студентів і батьків теми: як успішно поступити до закордонного вишу, де підготуватися і як здати міжнародні мовні іспити, які спеціальності найбільш перспективні, де їм навчають та багато інших цікавих питань. Доповідати і давати поради на семінарах будуть фахівці DEC education з вищої освіти.

ВІДЕО ДНЯ

Усі три дні виставки відвідувачі зможуть отримати індивідуальні консультації щодо навчання за кордоном, здачі IELTS, програм підготовки до вступу в університет.

Нагадаємо, що у Київ на зустріч із батьками та старшокласниками з’їдуться понад 30 учасників виставки, які представлятимуть більш ніж 200 рейтингових навчальних закладів Великобританії, США, Швейцарії, Канади, Ірландії, Австрії, Італії та інших країн.

Додаткова інформація та попередні консультації відвідувачів — в агенції DEC education:

  • (044) 390-76-24,
  • Київ, вул. Профессора Підвисоцького, 16 (ст. м. "Дружби Народів")
  • [email protected]

Реклама:

Головне сьогодні