За словами фотографа, він був на сході один раз, протягом трьох тижнів.
Він розповів "Українській правді. Життя", що ці фотографії насправді "фото на пам'ять".
"Багато солдатів просили мене сфотографувати їх і відправити їм, або родичам. Всім, хто просив, відправляв. Потім ці фотографії досить часто траплялися мені в соцмережах, і я дивився на них і розумів що багато людей загинули. І мені захотілося розповісти, що за красивими фото з війни стоїть велика трагедія для друзів і родичів цих людей", - сказав він.
Він додає, що сухі цифри про кількість загиблих вже "не чіпляють" людей сильно, це статистика.
"Але коли бачиш обличчя, знаєш про обставини і місце смерті, що після цього відбувалося з рідними і близькими - все сприймається зовсім по іншому", - вважає він.
"І найголовніше, що за кого б не воювали б солдати на цих фотографіях, ця історія завжди повторюється для всіх, незалежно від сторони, і все це відбувається на кожній війні, яка, як завжди нічого не вирішує а тільки приносить смерть, руйнування і ненависть", - додає фотограф.
"Українська правда. Життя"