Зголодніли? Названо найкращі ресторани України. Фото

— 8 грудня 2015, 12:51

Мідні скороворідки дісталися найкращим, на думку журі, закладам України в різних категоріях, повідомляє БЖ.

Так, найкращою кав'ярнею назвали заклад на Воздвиженці Fair Finch, а найкращим баром - Parovoz Speak Easy в будівлі кінотеатру Київ. The Cake - кондитерська-переможець.

Кав'ярня Fair Finch

Найкращий м'ясний ресторан - київський стейк-хаус Goodman, а рибний - "Золота форель" в місті Коростів.

"Форель" у Коростові

Відкриття року - ресторан "Любимый дядя".

Ресторани з власною пивоварнею або широким асортиментом якісного пива, а також "пивною кухнею" з великою кількістю закусок під пиво змагалися в номінації "Найкращий пивний ресторан". Перемога дісталася ресторану "Хряк" у Чернігові.

ВІДЕО ДНЯ
Хряк у Чернігові

Львівський Vintage Nouveau визначили як найкращий ресторан авторської кухні.

Кращим рестораном української кухні 2015 став заклад "Грибова хата", що знаходиться в Буковелі. Головним критерієм при оцінці фіналістів в цій номінації було дотримання традицій в приготуванні і подачі українських страв.

Fratelli в Одесі

Одеський ресторан Fratelli став найкращим рестораном національної кухні. У цій номінації змагалися ресторани, які спеціалізуються на кухні однієї країни світу: французької, італійської, польської, угорської, іспанської, грузинської або будь-якої іншої, крім української кухні. Fratelli спеціалізується на італійській.

"Ресторан з найкращою винною картою" - номінація, в якій оцінюється професіоналізм шефа-сомельє, наявність широкого вибору колекційних вин і винної карти середнього цінового сегмента, а також грамотне поєднання кухні з колекцією напоїв закладу. Першість дісталася київському ресторані "Собака з'їла голуба".

Премія була заснована в 2013 році Клубом готельєрів та рестораторів HOTELIERO. До складу журі увійшли ретсоратори Савелій Лібкін, Михайло Зельман, Вадо Арзуманян, Максим Храмов, Василь Микулин, Тарас Сердюк, Майкл Дон, Яків Лівшиць, Андрій Худо та інші гастроексперти.

Реклама:

Головне сьогодні