Художник продає свої картини, аби купити спорядження та піти в АТО. Фото. Відео

— 24 грудня 2015, 11:08

Про це Радіо Свобода розповів сам автор.

Як повідомив митець, який вже вісім років поспіль працює в авторській техніці "рельєфної графіки", після нового року йому знову вирушати у зону АТО. До того часу він має намір продати хоча б дві свої картини, щоб придбати необхідне – потужну оптику, акумулятори на тепловізор, розвантажувальний жилет, глушники та обвіси на автомати.

Андрій Токар каже, що досі він активно не пропонував покупцям свої роботи, творив швидше для самореалізації. Наразі ж на продаж виставлені дві картини – "Падіння Ікара" та "Битва з вітряками".

46-річний ветеран органів МВС, капітан міліції Андрій Токар пішов добровольцем до одного з підрозділів Національної гвардії 2014 року, як він сам каже, "змінив мольберт на автомат", брав участь в обороні Маріуполя, ніс службу на блокпостах у тому районі. Деякі з картин художника були створені під час ротацій, коротких приїздів додому.

Восени в арт-галереї культурного центру "Менора" в Андрія Токаря відбулась персональна виставка. В експозиції були представлені роботи, створені з 2007 по 2015 роки. Усі вони виконані в авторській техніці поєднання паперової маси, клею та акрилових фарб.

ВІДЕО ДНЯ

Автор розповідає, що целюлозу для своїх робіт він бере зі звичайних яєчних лотків, перетворюючи його у "паперову глину" за допомогою розпарювання та подрібнення.

Родина художника – дружина й діти – підтримують його ідею продати картини, зазначаючи, що життя бійців важливіше за мистецтво.

Реклама:

Головне сьогодні