Кремль дарує політикам до свят збірник цитат Путіна

20
28 грудня 2015

Це збірка цитат Володимира Путіна, повідомляє РБК.

Про рекомендації Кремля всім політикам прочитати збірник цитат Володимира Путіна під назвою " Слова, що змінюють світ" виданню розповіли декілька учасників наради, яка на початку минулого тижня пройшла у адміністрації президента.

У ній, за словами співрозмовників РБК, брали участь близько 50 осіб, у тому числі депутати Держдуми, члени Ради Федерації і Громадської палати, а проводив її перший заступник голови кремлівської адміністрації В'ячеслав Володін.

"Володін говорив про книгу. Він сказав, що вона повинна стати настільною у будь-якого політика", - розповідає учасник зустрічі, близький до керівництва Держдуми.

Після наради політики стали отримувати від Володіна цю книгу в подарунок до Нового року.

Про її отримання РБК розповіли кілька депутатів Держдуми, голова Держради Криму Володимир Константинов і секретар Громадської палати Єврейської автономної області Наталія Матієнко.

За словами останньої, вона отримала книгу поштою, до неї докладено лист від Володіна.

У підпорядкованому Володину кремлівському управлінні внутрішньої політики РБК підтвердили, що подарували книгу приблизно тисячі політиків і чиновників.

Її відправили губернаторам, спікерам регіональних зборів, деяким депутатам Держдуми, представникам ОНФ (членам центрального штабу, регіональним співголовам і главам виконкомів), членам ради Громадської палати і секретарям регіональних палат. Отримають книгу в подарунок і чиновники внутрішньополітичного управління Кремля.

Повністю книга називається "Слова, що змінюють світ. Ключові цитати Володимира Путіна". На майже 400 сторінках зібрано 19 виступів і статей Путіна в хронологічному порядку.

Починається книга з виступу президента на Генасамблеї ООН у 2003 році і закінчується промовою там же вже цього року.

Є й так звана мюнхенська промова Путіна, інтерв'ю CNN 2008 року, що вийшло, як відзначають автори, 2після того як Грузія атакувала Цхинвал", передвиборні статті Путіна 2012 року, а також виступ президента перед Федеральними зборами з нагоди включення Криму і Севастополя до складу Росії.