На ВДНГ можна буде самостійно виготовити меблі

— 10 січня 2016, 09:44

Тут можна буде самостійно зробити меблі та аксесуари для дому, пише DreamKyiv.

Вміти працювати з фанерою та іншими матеріалами для цього необов’язково. Головне — ідея, втілити її допоможе команда "Павильон 39".

Інтер’єр закладу на разі ще облаштовують, проте перші гості вже приходять працювати до майстерні.

Простір поділений на зони. Літній майданчик на вході слугуватиме фуд-кортом, перша зала — коворкінгом для дизайнерів. Ще у двох кімнатах стоятимуть габаритні станки — два фрезерних та лазерний.

Також у просторі передбачена окрема майстерня на дев’ять робочих місць.

"Я давно придивлявся до ВДНГ як до локації, де можна було б зробити відкриту майстерню. Я думаю, що людям однозначно підійде наша ідея. Ми запропонуємо їм робити меблі і аксесуари самостійно і недорого", - пояснює ідею автор коворкінгу-майстерні Арарат Овакімян.

У найближчих планах команди "Павильон 39" — завершити ремонт у вбиральнях та облаштувати душ. А до весни — зробити ліфт на другий поверх та облаштувати там ще одну зону, найiмовiрнiше, для відпочинку.

"Ось таке стильне і красиве крісло (вказує на низьке крісло з фанери, з м'яким сидінням) обійдеться приблизно в 180 гривень. У магазині воно в рази дорожче, та й подібного ви там не знайдете. Дизайн виробу можна або вибрати з уже існуючого каталогу, або максимально дохідливо пояснити, чого ви хочете, і ми вам це спроектуємо", - розповідає Овакімян.

Зараз робота у закладі безкоштовна, проте за деякий час тут запровадять погодинну систему оплати. Окремо треба буде оплачувати й собівартість матеріалів та оренду станків — фрезерного, лазерного та 3D-принтера.

Реклама:

Головне сьогодні