Китайці презентували повністю безпілотний вертоліт-таксі. Відео

— 10 січня 2016, 11:43

Його презентація відбулася на CES 2016, пише itc.ua.

Апарат 184 являє собою гігантський квадрокоптер, розрахований на перевезення одного пасажира. Найцікавіше те, що ним не потрібно управляти.

Усередині кабіни Ehang 184 немає абсолютно нічого, хоча б віддалено нагадувало панелі керування літальним апаратом.

У кабіні є тільки сидіння і невелика підставка із закріпленим на ній планшетом.

Щоб перелетіти з одного місця в інше, потрібно виконати ряд простих дій: розташуватися у кріслі і задати маршрут за допомогою супутнього мобільного додатку.

Все управління польотом бере на себе дрон.

"Моєю життєвою метою було зробити перельоти швидшими, простішими і комфортнішими", - сказав глава Ehang Шауз Ху.

"Ehang 184 ефективним і безпечним способом вирішує безліч проблем, з якими стикається транспортна галузь. Я щиро вірю, що Ehang надасть глобальний вплив на десяток інших областей, крім переміщення в особистих цілях", - додав він.

Сумарної потужності восьми електродвигунів достатньо для перевезення вантажу загальною масою близько 100 кг. У квадрокоптера є відсік, в який можна покласти рюкзак з особистими речами.

Незвичайний транспортний засіб характеризується вертикальними зльотом і посадкою.

Він може перебувати в повітрі близько 23 хвилин при середній крейсерській швидкості 100 км/год, піднімаючись на висоту близько 3,5 км.

На жаль, поки немає ні слова про те, коли можна буде побачити 184 у небі. Компанія Ehang розробила декілька робочих прототипів, але скільки треба буде чекати комерційної версії не уточнюється.

Реклама:

Головне сьогодні