Тест

Заздріть, дорослі дяді! 2-річний хлопчик став новою фітнес-зіркою Інтернету. Фото

Як зізнається мама малого, Урсула, синові "кубики" вона помітила із півроку тому, коли міняла йому підгузок. Жінка спершу не повірила своїм очам і навіть надіслала фото напруженого животика Деша чоловікові, спитавши, чи й він бачить те саме.

Про це пише The Daily Mail.

Зі слів Урсули, і вона, і Дешів тато товаришують зі спортом, але не захоплені ним настільки, як їхній малюк. Вони не силують малого до фізичних вправ, просто хлопчик дуже активний і обожнює проводити час надворі за будь-якої погоди.

"Коли він був немовлям, я зазвичай бігала, везучи його в візочку, а коли йому виповнилося 2, то взяла його, як я думала, на легесеньку пробіжку. А він пробіг чотири кілометри!", - пригадала вона.

Успіхам свого "м'язистого маленького монстрика" батьки присвятили окремий фотоблог, і в Деша тепер чимало фанатів.

Хлопчик, котрий з'явився на світ завдяки заплідненню в пробірці, уже 10 місяців навчився ходити і тоді ж почав дертися на столи та інші поверхні в хаті. На другий день народження батьки встановили для непосиди спортивний комплекс у дворі – з різними лазалками та трапеціями.

Найулюбленіша розвага Деша – батут, на якому він може стрибати без упину впродовж 2 годин.

"Звісно, я би хотіла, щоби він і надалі був таким активним, щоби це принесло хороші результати. Я плекаю мрію, що він стане професійним спортсменом або візьме участь у Олімпійських змаганнях із гімнастики, але я розумію, що найважливіше зараз те, що в мене здоровий і дужий хлопчик", - підсумувала мати.

Нагадаємо, вчені наголошують, що діти мають якомога більше часу присвячувати активним іграм на вулиці, а від багатогодинного сидіння за уроками у них псується здоров'я, зокрема зір.