В Україні запрацював перший некомерційний ІТ-інкубатор. Фото

— 13 січня 2016, 13:09

Про це йдеться на сайті проекту.

Він покликаний перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

"Всі знають про український чернозем та агробізнес, розвинену енергетику, величезну інфраструктуру, але ні один з цих секторів не є дігіталізованим. Те саме стосується державних послуг для громадян, внутрішніх систем в державі. В партнерстві з найталановитішими ІТ патріотами України у якості менторів 1991 Data Incubator надасть нове цифрове життя найбільш недігіталізованим україниьским секторам", - йдеться на сайті новоствореного проекту.

Інкубаційні програми розраховані на інтердисциплінарні команди, що хочуть отримати дані від державного/корпоративного сектору та побудувати стартап на їх основі.

Ставши учасником інкубатора, стартап отримає можливість працювати над своїм проектом в офісі А-класу в центрі Києва, прямий контакт з українськими державними структурами всіх рівнів, пройти двомісячну інкубаційну програму, скористатися технологічною підтримкою програми Microsoft BizSpark, отримати доступ до найкращих менторів, донорів і інвесторів, а також звернути на себе увагу українських і зарубіжних ЗМІ.

Першими учасниками інкубатора стануть переможці конкурсу-хакатону, проведення якого намічено на 6 лютого. До участі в конкурсі прийматимуться проекти, які хочуть створити стартап з використанням відкритих даних для агросектору, енергетики та інфраструктури, а також проекти з розробки електронних держпослуг на основі держреєстрів, аналітичних систем для міністерств, обладміністрацій і мерій. Також приймаються заявки від проектів Smart City для українських міст.

Керувати інкубатором буде громадська організація SocialBoost за підтримки Western NIS Fund (США).

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні