В Україні запрацював перший некомерційний ІТ-інкубатор. Фото
Про це йдеться на сайті проекту.
Він покликаний перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.
![]() |
"Всі знають про український чернозем та агробізнес, розвинену енергетику, величезну інфраструктуру, але ні один з цих секторів не є дігіталізованим. Те саме стосується державних послуг для громадян, внутрішніх систем в державі. В партнерстві з найталановитішими ІТ патріотами України у якості менторів 1991 Data Incubator надасть нове цифрове життя найбільш недігіталізованим україниьским секторам", - йдеться на сайті новоствореного проекту.
![]() |
Інкубаційні програми розраховані на інтердисциплінарні команди, що хочуть отримати дані від державного/корпоративного сектору та побудувати стартап на їх основі.
![]() |
Ставши учасником інкубатора, стартап отримає можливість працювати над своїм проектом в офісі А-класу в центрі Києва, прямий контакт з українськими державними структурами всіх рівнів, пройти двомісячну інкубаційну програму, скористатися технологічною підтримкою програми Microsoft BizSpark, отримати доступ до найкращих менторів, донорів і інвесторів, а також звернути на себе увагу українських і зарубіжних ЗМІ.
![]() |
Першими учасниками інкубатора стануть переможці конкурсу-хакатону, проведення якого намічено на 6 лютого. До участі в конкурсі прийматимуться проекти, які хочуть створити стартап з використанням відкритих даних для агросектору, енергетики та інфраструктури, а також проекти з розробки електронних держпослуг на основі держреєстрів, аналітичних систем для міністерств, обладміністрацій і мерій. Також приймаються заявки від проектів Smart City для українських міст.
Керувати інкубатором буде громадська організація SocialBoost за підтримки Western NIS Fund (США).
"Українська правда. Життя"