29-31 січня до Києва та Одеси приїдуть представники престижних міжнародних шкіл ®

— 19 січня 2016, 09:00

29-30 січня у столиці та 31 січня в Одесі пройде ОСВІТНІЙ WEEKEND, на який зберуться представники понад 30 відомих приватних шкіл, коледжів, підготовчих центрів Великобританії, США, Канади, Швейцарії. Організатор заходу - міжнародне освітнє агентство DEC education, запрошує батьків особисто поспілкуватися з експертами рейтингових навчальних закладів: Queen Ethelburga's College, Taunton School International, Box Hill School та інших. Виставка присвячена середній освіті за кордоном.

29 січня в Києві, з 14:30 до 20:00 пройдуть три відкриті круглі столи, на яких виступатимуть представники приватних шкіл та експерти DEC education. Тема - особливості та переваги навчання у Великобританії, США, Канаді - трьох найпопулярніших серед українських батьків країнах. Гості отримають відповіді на питання, що ставляться найчастіше - про підготовку, вступ, навчання, умови проживання та ін. В тому числі від батьків, діти яких навчаються за кордоном або закінчили приватні школи.

30 січня, з 11:00 до 16:00 у Києві та 31 січня з 12:00 до 17:00 в Одесі відбудуться індивідуальні зустрічі з представниками приватних шкіл і підготовчих центрів. Експерти DEC education розкажуть, як вибрати школу для дитини, на що звертати увагу, коли починати підготовку до вступу, як подавати документи, допоможуть визначитися з навчальною програмою і підберуть оптимальну в залежності від вимог.

ОСВІТНІЙ WEEKEND в Києві пройде на території івент-простору DEC place за адресою: бул. Лесі Українки, 23б. В Одесі - в готелі "Брістоль" за адресою: вул. Пушкінська, 15. Виставка буде корисна батькам школярів середніх і старших класів, які планують навчання за кордоном. Тему грантів, стипендіальних програм вона не висвітлює. Реєстрація проходить на сайті DEC education.

29-30 січня в столиці пройде ОСВІТНІЙ WEEKEND, на який зберуться представники понад 30 відомих приватних шкіл
Реклама:

Головне сьогодні