Тест

Власник кримського зоопарку "Казка": можливо доведеться перевезти його до ЄС. Відео

Власник звіринців пішов на такий крок свідомо, у якості протесту проти "хибних звинувачень прокурора Поклонської", яка стверджувала, що начебто він труїть своїж же тварин.

На думку Зубкова, його парки у Криму вважаються прибутковим бізнесом та "є віце-прем'єри, які поклали на них своє око". Вони, мовляв, не соромилися на зібраннях говорити навіть про приватизацію звіринця.

"Я не знаю, як це можливо, адже мої парки навіть не мають жодної державної копійки у своїй основі. Вони повністю зроблені приватним коштом", - каже він.

Він також додає, що це не перша спроба забрати його бізнес. "Вони намагаються поставити парки у залежність та змусити платити хабарі деяким керівникам у Криму. Віддавати 10% від проходу відвідувачів", - каже він.

За його словами, він закрив свої парки, бо хотів привернути увагу громадськості до цього. "Це не через перевірки, до них я звик. Це ми готові витримувати. Але ту упередженість та брехню, яка наразі надходить від перших осіб республіки, треба зупиняти", - каже він.

"Я був прихильником приєднання Криму до Росії, бо бачив у цьому розвиток Криму та вирішення його проблем, які накопичилися за час управління українською владою. Але я помилявся. На сьогоднішній день розвиток неможливий. Я навіть перестав мріяти про свої майбутні проекти, а існуючі - знаходяться під загрозою повного закриття. Можливо, мені доведеться перевезти свій бізнес до одної з європейських країн, адже працювати за таких умов стало неможливо. Не лише через невміле керівництво Криму, а й через фіскальне навантаження, санцій та ще багатьох речей", - каже він.

Він додає, що паркам сьогодні дуже важко виживати і через проблеми з водою, із м'ясом.

"Українська правда. Життя"