15 найкращих поліцейських навчатимуть кризовому менеджменту

— 1 лютого 2016, 14:24

Усе це – в рамках освітньої програми для поліції "Лицарі честі", яка стартувала за підтримки міжнародних партнерів.

Завдання проекту – підготувати керівників середньої і вищої ланки Національної поліції, які матимуть не лише професійний досвід, а й знання у сфері управління персоналом, кризового менеджменту, а також управління змінами, зовнішніми комунікаціями і репутацією.

"Окремий акцент у програмі зроблять на розвитку лідерських якостей учасників і великому блоці ціннісної та етичної підготовки", написав на своїй сторінці у Facebook нардеп Мустафа Найєм.

За його словами, кандидатів відбирали по усій країні – найкращих оперативників, слідчих, працівників розшуку та аналітичних служб.

Після того вони кілька тижнів проходили тестування у Києві. Їхні результати у 1,5-2 рази вищі за усіма показниками.

Остаточний відбір відбувався після співбесіди зі спеціальною комісією та особисто з Головою відбору національної поліції.

"Схожі програми є в усіх країнах, де проходила реформа органів внутрішніх справ або поліції. Починаючи з США і закінчуючи Чехією і Польщею. Зазвичай це короткі курси перепідготовки або окрема програма підвищення кваліфікації у межах Leadership in police", - додав Найєм.

Спеціальну навчальну програму на замовлення Національної поліції України розробляли фахівці Київської школи економіки.

З учасниками також працюватимуть спеціально запрошені тренери і представники поліції США і Канади, які є радниками Консультаційної місії ЄС з питань реформи поліції в Україні.

Програма триватиме до 27 лютого. Участь беруть 15 поліцейських – керівників середньої ланки з кількох регіонів України.

Партнерами програми "Лицарі честі" є Міжнародна навчальна програма допомоги у кримінальних розслідуваннях Міністерства юстиції США ICITAP, Бюро міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності INL Державного департаменту США та Консультаційної місії ЄС в Україні.

Реклама:

Головне сьогодні