Львів'янин з ДЦП два роки не може записатися у спортклуб. Відмовляють

— 16 лютого 2016, 18:27

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написала його подруга Katrin Roinska, так вона відреагувала на історію, яка сталася з іншим львів’янином Романом Кисляком, якого вигнали із ресторану.

Вона розповіла, що Остап надзвичайно відкрита та товариська людина і у своєму житті досяг вже дуже багато.

"Незважаючи на навчання в домашніх умовах школу закінчив на відмінно, а опісля отримав червоний диплом по англійській фіології в Національному університеті Івана Франка і на сьогоднішній день дає приватні уроки з англійської мови як для школярів так і для дорослих. Остап також веде активну громадську діяльність, є одним з організаторів зустрічей молодих людей з діагнозом ‪ДЦП (ГО "Відкриті серця")", – пише дівчина.

Остап на концерті Ніно Катамадзе

При цьому вона уточнює, що Остапові, у його малорухомому становищі, "необхідне і фізичне навантаженя, лікарі радять займатися плаванням".

[L]"Найближчий заклад, що знаходиться до місця проживання є ‪‎Спортлайф, що на Сихові. Та вже другий рік поспіль Остап не може потрапити в цей заклад. Два роки тому працівник не соромився просто у вічі сказати, "що такий клієнт буде своїм виглядом відлякувати клієнтів", – зазначила дівчина.

При цьому вона пригадала, що тоді навіть голова Сихівської адміністрації Ірина Маруняк написала листа, щоб прояснили ситуацію, але відповіді так і не отримали на сьогоднішній день.

"Пройшло 2 роки і Остап знов наважився звернутися за придбанням абонемента, але на цей раз в телефонній розмові повідомили, що його не допустять до закладу, оскільки його "візок не проїде через турнікет!!! а колеса візочка спричинять антисанітарію!", – уточнила Roinska.

Львів'янин Остап Стадник

Цікаво, що Роман Кисляк, якого вигнали із ресторану, у інтерв’ю "Українській правді. Життя" теж вказував, що у інвалідів немає можливості займатися спортом разом з іншими.

"Інваліди як ніхто потребують занять спортом, але їх не пускають у тренажерні зали, або встановлюють таку абонплату, яку зможе платити тільки багата людина. І це дуже ображає. Я до спортзалів навіть не підхожу, тому що боюся, що буде так, як із рестораном – мене просто за шкірку виженуть", – сказав він.

Реклама:

Головне сьогодні