"Не чіпай сідниці руками". В басейнах Німеччини з’явились комікси-інструкції

— 3 лютого 2016, 08:41

У Німеччині з’явились комікси з правилами поведінки в басейнах. Трапилось це після того, як десятки місцевих мешканок поскаржилися на непристойну поведінку і домагання з боку чоловіків-мігрантів.

Ілюстрації попереджають біженців, що не варто штовхати жінок у воду, переслідувати їх, а приходити плавати треба у купальнику, а не спідньому вбранні, пише Daily Mail.

Комікси містять пояснення німецькою, англійською та арабською мовами.

"Усі жінки мають право на повагу, незалежно від того, одягнені вони у купальник чи ні. Мальовані попередження, адаптовані багатьма мовами, допоможуть персоналу громадських закладів спілкуватись із новими гостями", - додав посадовець.

У такий незвичний спосіб місцеві чиновники намагаються запобігти подальшим скандалам, адже у деяких містах мігрантам взагалі заборонили приходити до громадських басейнів.

ВІДЕО ДНЯ

Нещодавно трьох сирійських підлітків було заарештовано у Мюнхені за напад на дівчат, які саме прийшли на заняття із плавання.

"У басейнах Мюнхена вже було чимало випадків, коли мігранти не могли плавати, бо не розуміли мови і письмових попереджень та інструкцій", - пояснив появу малюнків речник громадських служб Мюнхена.

Крім того, кількох мігрантів зафільмували за маструбацією у басейні з гарячою водою та приставаннями до жінок. Інші біженці вирішили спорожницти свій сечовий міхур прямо у тій частині басейну, де плавають діти.

Після того, як про це стало відомо широкому загалу, інші відвідувачі відмовлялись приходити плавати до цих басейнів.

20 тисяч коміксів, адаптованих сімома мовами, також розповсюдили у таборах та гуртожитках, де мешкають біженці. Влада вже готує другий наклад.

Тим часом у столиці Швеції Стокгольмі співробітники поліції змушені чергувати під прикриттям у громадських басейнах.

Приводом до хвилювань влади та європейців стали події новорічної ночі у Кельні, коли до поліції подали кількасот заяв про масові напади мігрантів на жінок, серед яких були й повідомлення про зґвалтування. Наразі триває розслідування.

Реклама:

Головне сьогодні