Українські вболівальники просять голландців підтримати Україну на референдумі. Відео

— 24 березня 2016, 09:40

Відеозвернення записали в рамках кампанії #TakIsJa.

Українці одягнули майки відомих нідерландських футбольних клубів та розповіли глядачам голландською мовою про свої улюблені українські команди та міста, з яких вони походять.

У записі взяли участь фани українських футбольних клубів "Динамо" Київ, "Металіст" Харків, "Дніпро" Дніпропетровськ, "Чорноморець" Одеса, "Карпати" Львів та "Шахтар" Донецьк.

Інформаційну кампанію розпочали голландські та українські громадські активісти напередодні референдуму 6 квітня в Нідерландах щодо долі Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Ідея ролика полягає у спільних рисах футбольних клубів з обох країн – киянин звертається до прихильників столичного "Аякса", одеситка до портового "Феєнорда", донеччанин до "Роди" з колишнього вугільного регіону Нідерландів, львів’янка – до "кубкової" команди "Утрехт", прихильниця "Дніпра" – до промислового Ейндговена.Організатори кампанії #TakIsJa мають намір записати інші відеозвернення від простих українців до жителів Голландії з проханням підтримати Україну на референдумі.

Серед відео, які уже з’явились на сайті takisja.eu є як і професійні відеоролики, звернення від відомих в Україні людей, так і велика кількість аматорських записів.

Зокрема, до громадян Нідерландів також звернувся Сергій Жадан.

Реклама:

Головне сьогодні