В Україні з білоруської вантажівки втік слон і гуляє в наших лісах

— 31 березня 2016, 14:11

Як розповів водій Андрій сайту transportal.by, увечері 29 березня 15-річного слона на ім'я Маркіз завантажили з одного угорського містечка, щоб вести в Білорусь.

Водія попередили про те, що Маркіз звик жити у стаді і для нього це перший досвід.

Крім того, на думку водія, ще на поведінку слона міг вплинути той факт, що його розлучили зі слонихою.

"На території України огидні дороги, постійні вибоїни і вибоїни, тому доводилося їхати особливо уважно. Нерви і так на межі. Перший раз віз слона, ніяких точних приписів не було: коли годувати, скільки поїти та інше. Під'їжджаючи до українського кордону, я почув специфічний звук, відчуття було, що слон намагається вибратися з контейнера. Мабуть, його терпіння вичерпалося", – розповів водій.

В Україні з білоруської вантажівки втік слон і гуляє в наших лісах. Фото Chriskruger/Depositphotos

Обійшовши вантажівку, Андрій почув гуркіт, а далі як у фільмі: водія збив з ніг удар дверцят – слон вирішив вибратися з ув'язнення.

"Єдине, що пам'ятаю, це відведені назад вуха Маркіза і хобот, яким він постійно розмахував. Я ні про що не міг думати, крім як після удару прикинутися мертвим, щоб не злити слона ще більше. Благо зі мною провели передрейсовий інструктаж, як вести себе, щоб не злити слона. Але в той момент всі рекомендації просто вилетіли з голови, єдине в голові крутилося: будь нерухомий, будь нерухомий. Зізнатися, я боявся, що він просто розтопче мене", – ділиться емоціями чоловік.

Слон обнюхав тіло Андрія і пішов в сторону лісу.

Водій запевняє, що це відбиток ступні слона. Фото transportal.by

"Отямився я хвилин через п'ять і не знав, що робити. Вирішив, що треба терміново їхати на кордон і просити про допомогу. Недалеко від траси розташовуються села, і хто знає, що розлючений слон може накоїти", – розповідає далі водій.

За пару кілометрів до кордону він побачив пост міліції і звернувся до представника органів. Всі документи, стосовно перевезення Маркіза, були англійською.

[L]"Мені довелося довго пояснювати. Напевно, те, що це було о п'ятій годині ранку, а також моя безладна мова, змусили міліціонера засумніватися не тільки в моїй розповіді, але також в моїй тверезості, тому сержант вирішив, перш за все, упевнитися в тому, що я не вживав алкоголь", – уточнює Андрій.

Сержант запропонував водієві написати заяву, яку повинні були передати протягом тижня на розгляд у відповідні органи.

Андрій вирішив все-таки поїхати до прикордонної зони, сподіваючись, що там йому допоможуть. Прикордонники довго слухали розповідь знервованого водія. І спочатку теж не могли йому повірити, потім повідомили, що Андрію необхідно написати заяву, щоб ця подія була розглянута відповідними органами.

Оперативний черговий прикордонної служби повідомив журналістам, що "достеменно відомо, що слон не перетинав український кордон".

Реклама:

Головне сьогодні