Prometheus запустив безкоштовні онлайн-курси з програмування мовами C# та Java

— 26 квітня 2016, 13:31

Про нову навчальну програму у Facebook повідомив засновник Prometheus Іван Приймаченко.

"Фантастичний день для команди Prometheus: Microsoft і найбільша IT-компанія України EPAM запускають безкоштовні масові онлайн-курси основ програмування на C # і Java на нашій платформі! Коли я вирішив спробувати домогтися цього в минулому році, більшість тих, з ким довелося спілкуватися, вважали цю задумку божевіллям — тим приємніше бачити, як вона стала реальністю", — написав Іван.

Курс "Основи програмування на Java" від EPAM орієнтований на вивчення Java слухачами з мінімальним рівнем знання програмування, а також тими, хто хоче покращити свої знання з певних нюансів мови.

Після його завершення курсу користувачі зможуть писати програми на Java і матимуть базу, необхідну для поглиблення знань та навичок у програмуванні, обіцяють автори програми.

Реєстрація на курс доступна тут.

ВІДЕО ДНЯ
Після безкоштовних онлайн-курсів можна займатись розробкою програм. Малюнок udemy.com

"Курс "Основи програмування на C#" компанії Microsoft буде корисним для всіх початківців-розробників на цій мові програмування, оскільки матеріал містить всі базові поняття, за припущенням, що слухач не мав досвіду розробки раніше. Студенти дізнаються про основні концепції мови — від загальної системи типів до об'єктно-орієнтованого програмування", — йдеться у поясненні авторів навчальної програми.

Зареєструватися на курс можна тут.

Реклама:

Головне сьогодні