Гриневич хоче заборонити аграрним вишам готувати економістів за держкошти

— 25 травня 2016, 10:25

Про це йдеться у оприлюдненому на сайті проекті наказу "Про затвердження Переліку профільних спеціальностей вищих навчальних закладів".

Документ, який до 26 травня відкритий для громадського обговорення, визначає перелік профільних спеціальностей для державних вищих навчальних закладів, за якими може здійснюватись набір на держзамовлення.

Гриневич хоче заборонити аграрним вишам готувати економістів за держкошти. Фото uralcons.org

В проекті наказу виші поділено на категорії: класичні, технічні та технологічні, будівельні, транспортні, галузеві технологічні, педагогічні, гуманітарного спрямування, фізичного виховання та спорту, культури, мистецтва та дизайну, охорони здоров’я, аграрні, економіки, фінансів, управління та підприємництва, юридичні.

[L]Після підписання цього наказу технічні, аграрні, будівельні, транспортні, технологічні, педагогічні, гуманітарні вузи не зможуть за держзамовленням готувати економістів, юристів, фінансистів.

При цьому ректорам пропонується самостійно встановити профільні спеціальності вишів у єдиній базі.

"Визначити ліцензовані профільні спеціальності, за якими буде здійснюватись набір здобувачів вищої освіти за держзамовленням за освітніми ступенями бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста в 2016 році, погодити з державним замовником та верифікувати в ЄДЕБО до 10 червня 2016 року", – йдеться в документі.

Реклама:

Головне сьогодні