Лікували заїкання стусанами: в Одесі логопед била хлопця під час заняття. Відео

— 26 травня 2016, 16:23

Відповідний запис з камери відеоспостереження у Facebook опублікувала мати постраждалого хлопчика Ольга Зелінченко.

Вона ж стверджує, що ім'я логопеда — Яна Єфименко.

За словами жінки, які наводить видання dumskaya.net, у момент інциденту батьки були вдома, однак не змогли вчасно відреагувати, тому що "педагог" після ударів затуляла маленькому Колі рота.

Після 10-хвилинного заняття хлопчик спочатку не міг сказати ані слова, а потім став заїкатися сильніше, ніж до цього, повідомила його мати.

"До неї ми практично впоралися з проблемою, домоглися стійкої ремісії! Хотіли поліпшити дихальну техніку! Знайшли логопеда, у якої рейтинг 5 із 5, купа позитивних відгуків, 12 дипломів з різними техніками і методиками! На третій хвилині уроку вона почала бити дитину, жбурляти його на стілець, човгати по кімнаті! Закривати рот і тримати, коли він намагався вибігти!" — написала у Facebook Ольга Зелінченко.

Після інциденту логопед прийшла на наступне заняття до Колі, ніби нічого не сталося. Мати хлопчика повідомила, що питання притягнення до відповідальності логопеда вирішуватимуть правоохоронні органи, а відео вона опублікувала, щоб попередити інших батьків.

Анкета логопеда з сайту 100balov.info

У мережі є анкета логопеда і репетитора з дошкільного навчання Яни Єфименко. У ній вказано, що жінка навчає дітей з двох років, а її послуги коштують від 150 до 500 грн на годину.

Вона має купу сертифікатів та вищу педагогічну освіту. Анкета також стверджує, що педагог може не лише працювати з найменшими дітьми і дошкільнятами, а також здатна навчати дітей з аутизмом і синдромом Дауна.

Анкета логопеда з сайту 100balov.info

Цікаво, що вже за кілька годин після того, як відео розлетілося мережею, анкету було видалено.

Анкету було видалено

"Українська правда. Життя" звернулася за коментарем до Ольги Зелінченко кілька годин тому, однак відповіді поки не отримала.

Реклама:

Головне сьогодні