Як навести лад у шафі за 30 хвилин і покращити собі настрій

— 5 червня 2016, 13:10

Виявляється, можна повністю навести лад у своїй шафі, де вже давно нічого не можна знайти. Оголосіть війну безладу і витратьте ці півгодини на корисне.

Алгоритм дій має бути таким.

1. Витягніть з шафи усі пусті вішачки.

З якоїсь причини у віддалених кутках шафи їх завжди багато. Зберіть їх разом і повісьте на початку шафи, де їх легко дістати. Якщо ви правша, розмістіть їх з правої сторони потрібного відділу. Так розвішувати одяг буде легше.

Викиньте дротові вішаки, які ви принесли з хімчистки. Те ж саме зробіть з пластиковими чохлами, у які там загорнули ваш одяг. Чому? Бо на них вже після чистки лишаються хімічні речовини.

ВІДЕО ДНЯ

2. Згрупуйте разом брюки, сукні та сорочки

Варто покласти штани до штанів, сорочки до сорочок, сукні до суконь. Ще ліпше зробити два стоси: в одному світлі сорочки, в іншому – темні.

Для суконь краще мати окрему секцію, штани розмістити нижче, а сорочки – дещо вище.

Фото bertys30/Depositphotos

3. Складіть у віддаленому кутку все те, що не носитимете протягом принаймні чотирьох місяців. Це усі вовняні светри, кашемірові гольфи та інший осінньо-зимовий одяг. Усе це можна покласти у спеціальний пластиковий контейнер для зберігання одягу.

[L]4. Аксесуари, які вдягаєте найчастіше, покладіть у привілейоване місце, щоб їх було зручно діставати. Зазвичай це зона між вашими плечима та колінами. Усе решта складайте донизу. Так вам не доведеться щоразу перегортати усе майно догори дригом.

5. Цей процес займає лише 30 хвилин, однак дає приємне відчуття прибраності, чистоти та впорядкованості у житті.

Фото vovaklak/Depositphotos

Важливо відвести для прибирання у шафі фіксований час – 30, 40, 45 хвилин, але у жодному разі не дати дрібним деталям відволікти вашу увагу і тягти час. Інакше за кілька годин сидітимете на підлозі із розкиданими навколо старими речами, які ви вже кілька років не бачили, та й навіть про їхнє існування забули.

Процес має дати відчуття свіжості, а не перевантаженості справами.

Реклама:

Головне сьогодні