Україна – у десятці найнебезпечніших країн світу. Мапа

— 8 червня 2016, 16:39

Мапа з індексом безпеки з'явилася на сайті організації visionofhumanity.org.

Автори рейтингу оцінювали країни за трьома критеріями: мілітаризація, суспільна безпеки та внутрішні конфлікти.

З 2015 року Україна опустилася у списку на 4 позиції. Автори дослідження пояснюють, що країна стала більш мілітаризованою.

Звіт visionofhumanity.org. Для збільшення натисніть на зображення

"Внутрішня стабільність України також лишається причиною занепокоєння через повільний прогрес у боротьбі з корупцією та реформування державних інституцій", — стверджують автори рейтингу.

Інфографіка visionofhumanity.org. Для збільшення натисніть на зображення

Росія опинилася на 151 місці. Демократична республіка Конго стала 152-ю, Пакистан посів 153-тю позицію, Лівія — 154-ту, Судан — 155, Центральноафриканська республіка 157, Ємен — 158, Сомалі — 159, Афганістан посів 160 позицію, Ірак — 161, Південний Судан 162.

Тим часом Сирію взагалі залишили поза рейтингом, віддавши їй 163 позицію зі 162 можливих, тобто фактично визнавши її найнебезпечнішим місцем на землі.

Натомість у перелік країн, де можна не хвилюватися за власну безпеку, потрапили Швейцарія (7 місце), Ісландія (1 місце), Канада (8 місце), Португалія (5), Австрія (3), Чехія (6 місце), Словенія, Нова Зеландія (4), Японія (9) та Данія (2 місце).

Найбезпечніші країни світу. Інфографіка visionofhumanity.org. Для збільшення натисніть на зображення

За даними звіту, за минулий рік 81 країна стала безпечнішою, однак 79 навпаки опустилися в рейтингу.

Найнебезпечніші країни. Інфографіка visionofhumanity.org. Для збільшення натисніть на зображення

Vision of Humanity ("Погляд гуманності") — це ініціатива Інституту економіки та миру (IEP). Організація має штаб-квартири у Нью-Йорку та Сіднеї.

"Сайт спеціалізується на основних проблемах, з якими стикається людство у 21 сторіччі, і має намір подавати збалансовану фактологічну інформацію", — йдеться в описі місії організації.

Реклама:

Головне сьогодні