Пес 6 місяців чекав стюардесу на місці зустрічі, щоб вона забрала його додому

— 11 серпня 2016, 14:16

Уперше вони зустрілися у Буенос-Айресі, пише The Daily Mail.

"Ми познайомилися у січні чи лютому, коли я прилетіла до Буенос-Айреса.

Я проходила біля готелю рано вранці й він ішов поруч. Ми грали, у мене було трохи корму для собак із собою", – пригадує Олівія.

Тоді вона нагодувала пса, який вирішив стати частиною її родини. Щовечора протягом 6 місяців він чекав її біля готелю. Жінка розповідає, що не злякалася собаки. Він був щасливий, що хтось приділив йому увагу.

"Собака дійсно хотів мати друга. Насправді він завжди шукав собі господаря", – пояснює вона.

Щоразу, коли Олівія поверталася у Буенос-Айрес, Рубі чекав її. Вона спробувала знайти йому дім, але собака втік звідти й повернувся до вхідних дверей готелю.

"Я щоразу намагалася не йти тим самим шляхом до готелю, щоб він не слідував за мною, але це було неможливо. Він завжди йшов крок за кроком. Тоді я спробувала перечекати годину, але Рубі все одно знайшов мене", – розповіла Олівія.

Наполегливість Рубі приголомшила жінку. Врешті, вона вирішила забрати його додому в Німеччину.

Тепер кількість прихильників собаки ще більше зростає. Власниця вірного друга постійно викладає на Facebook фото прогулянок біля озера та його життя у новому домі.

Власниця вірного друга постійно викладає на Facebook фото прогулянок біля озера та його життя у новому домі. Фото facebook.com/olivia.sievers
Реклама:

Головне сьогодні