У МОН розповіли, як цього року проходитиме ДПА

554
21 вересня 2016

Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко, йдеться на сайті відомства.

"Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до положення про ДПА, що затверджено наказом Міністерства у 2014 році. На цей час ніяких змін не передбачається", – розповів Кононенко.

ДПА випускників початкової школи розпочнеться 15 травня, загальних середніх навчальних закладів ІІ ступеня – 1 червня, а для випускників шкіл ІІІ ступеня – 23 травня.

Перелік предметів, з яких буде проводиться  атестація, порівняно з минулим роком, не зміниться.

Для загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня – це українська мова, літературне читання, математика.

"Випускників, у яких навчання відбувається мовою національних меншин або які вивчають одна з мов національної меншини, можуть пройти державну підсумкову атестацію з цієї мови за рішенням педагогічної ради навчального закладу та з урахуванням побажань батьків", – додав Кононенко.

У навчальних закладах II ступеня випускники обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи з-поміж зарубіжної літератури, іноземної мови, історії України, всесвітньої історії, правознавства, географії, біології, хімії, фізики, інформатики.

ДПА випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі ЗНО.

ДПА у формі ЗНО учні складатимуть з предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором.powered by lun.ua