Школяр з Мінська вкрав у батьків 5 тисяч доларів і купив друзям хом'яків

— 12 жовтня 2016, 10:40

Одинадцятирічний школяр з Мінська за чотири місяці украв у своїх батьків 5,2 тисячі доларів.

Як повідомляє Головне управління внутрішніх справ Мінського виконкому, родина хлопця живе у гуртожитку, а підліток мав ключі від кімнати, де батько зберігав гроші у валюті.

Поки школяр брав потрібні суми, троє його друзів стояли поруч з кімнатою і стежили, щоб ніхто не побачив.

Хлопець витрачав гроші на розваги, купував для напарників дорогі подарунки (велосипед, Iphone, спортивний інвентар).

Двом друзям підліток купив клітку і трьох хом'яків, одному просто дав гроші (600 білоруських рублів). На цю суму його мама придбала телевізор.

ВІДЕО ДНЯ

[L]Протягом літніх місяців приятелі щодня каталися на атракціонах у парках розваг, кілька разів на день відвідували Макдональдс.

Під час допиту підлітки пояснили, що просили у тамтешніх алкоголіків обміняти валюту в обмінному пункті, обіцяючи при цьому купити їм алкоголь.

Кримінальну справу проти 11-річних багатіїв не порушуватимуть, йдеться у повідомленні відомства.

"У діях неповнолітніх вбачається склад кримінального караного діяння, передбаченого ч. 2 ст. 205 Кримінального кодексу Республіки Білорусь "Крадіжка". Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років, – пояснив начальник інспекції у справах неповнолітніх міліції громадської безпеки УВС адміністрації Ленінського району Мінська Олександр Акула.

Двом друзям підліток купив клітку і трьох хом'яків. Фото mac_sim/Depositphotos

Оскільки хлопці на момент скоєння злочину не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, щодо їх батьків будуть складені адміністративні протоколи за ст. 9.4. КоАП Республіки Білорусь "Невиконання батьками обов'язків по вихованню дітей". Штраф у даному адміністративному правопорушенні передбачає до 10 базових величин (до 210 білоруських рублів)".

Реклама:

Головне сьогодні